Sieć naszych Kancelarii, działająca na terenie całego kraju – świadczymy fachową pomoc prawną dla firm oraz wobec osób prywatnych.
Wizerunek naszej firmy tworzy ogólnopolska sieć kancelarii adwokackich. W każdej naszej filii czekają na Państwa adwokaci oraz radcowie prawni, udzielają oni wsparcia na podstawie aktualnych oraz najnowszych przepisów z zakresu ustawodawstwa i obowiązującego Prawa w Polsce. Nasi fachowcy, prawnicy udzielają wszelkich porad prawnych, w tym także online – za pośrednictwem Internetu. Sporządzamy w formie tradycyjnej, jak i elektronicznej dokumentację, przygotowujemy opinie, a także reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i organami administracji publicznej.

Pomoc zgodna z literą Prawa dla firm

Każda kancelaria prawna wchodząca w skład i zarazem będąca członkiem naszej sieci kancelarii współpracuje z przedsiębiorcami z przeróżnych branż. Udzielamy wsparcia zarówno małym, średnim, jak i dużym firmom. Zakresy oferowanej przez nas pomocy dotyczy m.in.: rejestracji spółek, doradztwo podatkowe, pomoc w procesach sukcesji oraz dziedziczeniu firm, ale także w szczególnie palącej w ostatnim czasie kwestii wdrażania RODO, UDDO.
Możemy zaoferować Państwu stałą współpracę, bądź doraźną pomocną prawną dłoń, np. w nagłych wypadkach.

Pomocna dłoń prawna wobec osób prywatnych

Wszyscy nasi pracownicy niezależnie od tego, czy jest to prawnik albo
radca prawny zobligowani są przez nas do rzetelnej oraz obiektywnej oferty rozwiązań prawnych. To znaczy wszyscy nasi partnerzy oraz członkowie sieci naszych kancelarii ma obowiązek postępować według ustalonych i wypracowanych metod i standardów pracy, a także obsługi naszych Klientów. Oczywiście razem w parze z zastosowaniem najnowszego prawa obowiązującego w Polsce.
Udzielana pomoc dla osób prywatnych oparta jest o: wsparcie w postępowaniach spadkowych, rozwodowych, w sprawach separacyjnych, alimentowych, podatkowych. Udzielamy jasnej i rzetelnej informacji dotyczących ochrony rodziny na mocy prawa, lecz też oferujemy pomoc prawną dla kierowców. Bardzo często obsługujemy Klientów w sprawach regulowanych na mocy wykonalności: przepisów Kodeksu Cywilnego, w tym również dochodzące do tego: inne akty oraz ustawy znajdujące zastosowanie prawne w konkretnym przypadku.

Łatwość i dostępność naszych usług prawnych w skali całego kraju

Nasz prawnik jest zawsze w zasięgu, blisko na wyciągnięcie ręki.
Jako istniejące od ponad 10 lat na polskim rynku, sieć naszych kancelarii prawnych dysponuje wieloma filiami praktycznie w każdym zakątku Polski. Dzięki rozwiniętej sieci kontaktów i infrastrukturze prawnej zapewniamy łatwy i bezproblemowy dostęp do porad, doradztwa podatkowego, a także innych usług świadczonych przez naszych doświadczonych specjalistów.

Oferta współpracy z nami

Nieustannie pracujemy, rozwijamy się i jednocześnie rozbudowujemy sieć naszych kancelarii prawnych. Szukamy nowych osób gotowych podjąć współpracę z nami i z instytucjami, mających możliwość sprzedaży usług prawnych.
Proponujemy uczciwą opcję- formę: franczyzy, tym samym gwarantujemy naszym partnerom w biznesie profesjonalne i konkretne wsparcie w postaci dostarczenia naszego tzw.: „know how” oraz opieki ze strony marki.

Przyjdź do nas, obojętnie czy jako Klient, czy jako Partner biznesowy.
Oferujemy Państwu szeroki wybór kontaktu z nami. Z naszymi prawnikami lub innymi pracownikami bez problemu jest możliwość umówienia się na spotkanie w jednej z filii, lub skontaktować się e- mail-owo albo telefonicznie bądź poprzez kompleksowy formularz kontaktowy dostępny naszej stronie www oraz na stronie każdego z naszych partnerów.
Dzięki uzyskanemu przez nas wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu zespołowi pracowników udało się zaistnieć, a także skonstruować silną i rozpoznawalną oraz wiarygodną markę.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.