Masz samochód stary lub nowy albo potrzebujesz w trybie pilnym go sprzedać?
Oferujemy skupowanie aut wielu marek, w tym samochodów, których stan techniczny pojazdu nie pozwala na samodzielne poruszanie się po drodze.
Każde auto jest na wadze złota na rynku wtórnym. Część jego materiałów, w tym stopy stali, żelaza oraz aluminium można wykorzystać w ponownej, wtórnej produkcji kolejnych pojazdów.

Skupowanie każdego auta przez nas, to gwarancja braku problemów

Oferujemy Ci szybki i całkowicie bezproblemowy skup aut wszystkich typów, marek oraz w każdym ich stanie technicznym, w tym używane oraz stare i nowe pojazdy. Płacimy gotówką albo przelewem na konto bankowe.

Obszary naszej działalności

Swoje usługi w odkupowaniu,,czterech kółek” świadczymy na terenie całego kraju.
Dokonywany przez naszą firmę skup samochodów odbywa się bezpośrednio się od naszych Klientów.
Nasi rzeczoznawcy, oprócz ceny podanej przez właściciela w trakcie rozmowy tel. oraz w czasie spotkania. Dokonują analizy technicznej pojazdu oraz wyceny samochodu na miejscu, bez pośredników, bez żadnych prowizji, a także innych „no Fair Play” haczyków w trakcie transakcji.
W sytuacjach, w których stan techniczny auta nie zezwala na jego samodzielne poruszanie się po drodze, w takich momentach za darmo, w ramach usługi dojeżdżamy do Klienta własną firmową lawetą. Odkupujemy także auta przeznaczone tylko: „wprost z miejsca postoju na złom ”.
Cena oferowany przez nas jest zawsze atrakcyjna, dbamy oto każdego dnia, w każdej transakcji.

Opcja zamiany w czasie skupu

Dajemy również możliwość zapłaty przelewem albo zamianę na inne auto. Jeżeli wyceniony przedmiot jest większej wartość, niż wyceniany samochód, wówczas ze strony Klienta następuje dopłata. Natomiast jeśli skupowane przez nas auto jest większej wartości rynkowej od zaproponowanego przez nas, wtedy to z naszej strony następuje uczciwa dopłata.
Samochody są dla nas pasja, od samego momentu powstania naszej firmy.

WSPÓŁPRACA z nami

Jeżeli chcesz z nami podjąć uczciwą i partnerską współpracę w ramach-oferty: skup samochodów ? Na dłuższy czas, żaden problem, na krótszy czas to już kwestia obustronnego porozumienia się pomiędzy nami.
Chętnie przyjmujemy każdego oraz szukamy nowych partnerów/ pracowników w biznesie.
Na początku zapewniamy wsparcie we wszelkich formalnościach biurowych, a także system regularnych szkoleń. Szkolenia są zawsze, niezależnie od długości pracy z naszą firmą, średnio 3 razy w ciągu każdego roku kalendarzowego.

Zapraszamy wszystkie osoby do kontaktu z nami.
Twórzmy zatem razem ten interes codziennie lepszym jutrem na nowo. Dla nas i naszego środowiska naturalnego, a przede wszystkim naszego portfela.