Biuro wirtualne to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się szczególnie w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoją działalność gospodarczą i potrzebują oficjalnej siedziby, która nie będzie jednocześnie np. ich domem. To także rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku spółek z. o.o.

Na czym polega biuro wirtualne?

Co obejmuje usługa biura wirtualnego?

Na czym polega biuro wirtualne?

Biuro wirtualne to usługa, która polega na udostępnieniu klientowi konkretnego adresu jako siedziby firmy bez konieczności wynajmowania fizycznej przestrzeni dla siebie czy pracowników. W wielu przypadkach jest tak, że praca danej firmy odbywa się w modelu zdalnym, home office, siedziba zaś jest właście potrzebna jako adres KRS, do przyjmowania dokumentów, zarejestrowania spółki czy zgłoszenia działalności. W takim przypadku biuro wirtualne wydaje się bardzo rozsądnym rozwiązaniem, które pozwala również ograniczyć zbędne koszty przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich wymagań prawnych. Biuro wirtualne to adres na siedzibę działalności gospodarczej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Takie biuro wirtualne w Warszawie cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością.

Co obejmuje usługa biura wirtualnego?

Wirtualne biuro w centrum Warszawy dzielnica Śródmieście to nie tylko dobra lokalizacja na siedzibę firmy. To także szereg usług, z których możesz skorzystać. Biuro wirtualne to nie tylko adres siedziby, ale realne siedziba firmy. Znajdują się tutaj sal spotkań, sekretariat, odpowiedni personel. Nie ma co prawda typowych gabinetów czy przestrzeni do indywidualnej pracy – takie oferują tradycyjne biura do wynajęcia. Szczególnie jednak na początku działalności pokrycie kosztów takiego wynajmu dla wielu przedsiębiorców jest trudne, a coraz częściej i tak pracują oni z domu. Biuro wirtualne to gwarancja spełnienia wymogów prawnych przy jednoczesnym znaczącym ograniczeniu kosztów obsługi takiego biura. Nie musisz się jednak martwić o korespondencję, personel takiego wirtualnego biura ulokowanego w centrum Warszawy, zapewni ci ciągły odbiór przesyłek pocztowych, paczek i przesyłek kurierskich. W zależności od twoich potrzeb, możesz otrzymywać nie tylko natychmiastowe powiadomienie o odebranej poczcie, lecz także na życzenie personel może dla ciebie przygotować skan konkretnego dokumentu, Powiadomienia możesz otrzymywać w wygodny sposób w formie SMS lub wiadomości e-mail. Cały czas masz więc dostęp do przychodzących do ciebie oficjalną drogą dokumentów, nie musisz jednak utrzymywać własnego biura, opłacać indywidualnej sekretark. Oczywiście z czasem możesz przejść na zupełnie inny model prowadzenia biura, natomiast na początku to wirtualne może się okazać znacznym ułatwieniem.

 

Kategoria: biznes