W modzie nieustannie zachodzącą dynamiczne zmiany, w trendach, które są niezależnie od grupy wiekowej, inaczej końcowej grupy odbiorców.
Zatem jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem internetowego sklepu z odzieżą, to już na starcie musisz odpowiedzieć na parę pytań:

Czy otwarcie własnego sklepu internetowego jest trudne, na podstawie jego budowy o technologie: SSH, FTP, SSL, PHP, jQuery, Bootstrap oraz wiele innych?
Czy nie lepiej powierzyć te zadanie wyspecjalizowanej firmie?
Czy franczyza (szereg licencji) udzielona na prowadzenie takiego typu sklepu w Internecie jest dla Ciebie odpowiednio atrakcyjną ofertą?
Po udzieleniu odpowiedzi na powyższe oraz inne pytanie, jeżeli w większości odpowiedziałeś na nie pozytywnie, to możesz zacząć działać dalej.

Początki, czyli nawiązanie współpracy z licencjodawcą i współpracownikami oraz dostawcami towarów

Nasza oferta skierowana jest do osób, prowadzących sklepy internetowe z odzieżą, a także tych właścicieli, ambasadorów marek mających sklepu lokalne (fizyczne lokale).
Od kilkunastu lat dynamicznie rozwijamy się w branży, jaką jest Moda Prowadzimy sklepy na zasadach franczyzy odzieżowej w całej Polsce, a także poza jej granicami. Wspomagamy, zaopatrujemy kilkadziesiąt sklepów w całym kraju z odzieżą outletową oraz całkowicie nową. Obsługujemy równocześnie kilka dużych markowych i znanych sieci odzieżowych. liczba ta cały czas powiększa się nieustannie.
Zawsze obieramy sobie za cel: umożliwienie jak największemu gronie ludzi łatwego dostępu do wysokiej jakości markowej odzieży, przy jednoczesnej obecności, zachowaniu w miarę niskich cenach.

Franczyza i odpowiedzialność biznesu w prowadzeniu sklepu online z odzieżą

Doskonale wiemy, jak częste bywają sytuacje niezrozumiałe i ciężkie, początkowo w tym biznesie, segmencie rynkowym – dla właścicieli mających po raz pierwszy w życiu własny sklep z ubraniami . Dlatego jako pierwsi wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom, będącym zainteresowanymi współpracą z nami.
Nasz odpowiedzialność biznesowa za innych w branży modowej ugruntowana jest na: wsparciu, pomocy w otwarciu własnego sklepu, stosowania atrakcyjnych promocji, zarządzaniem, kontrolowaniem oraz współpracą pomiędzy: dostawcami, handlowcami, a producentami, czyli gałęziami biznesu- elementami sieci tworzącymi całość

Franczyza (franchising) to nic, jak zbór pomysłów, standardów, rozwiązań dla osób chcący prowadzić swój biznes- sklep z ubraniami , ale jednocześnie nie mają na niego koncepcji.
Działalność gospodarcza na zasadach licencji franczyzowej to jedno z pewniejszych opcji na ryku oraz jeden z najlepszych torów prowadzącym ku dobrym zarobkom.

Szukasz sprawdzonego przepisu na sukces albo zamierzasz podjąć działalność na zasadzie franczyzy?. Nasza propozycja współpracy jest w sam raz dla Ciebie.
Dołącz do naszego zespołu, zdobywaj z nami doświadczenie oraz bądź bezpieczniejszy finansowo.